T stołek – SI czyli Integracja Sensortyczna i jej zaburzenia

T stołek – SI czyli Integracja Sensortyczna i jej zaburzenia

Stołek T to nowa i innowacyjna adaptacja siedzenia, zaprojektowana dla dzieci z problemami z integracją sensoryczną. T stołek zapewnia delikatny przedsionkowy, pionowy ruch w górę iw dół, przy jednoczesnym zachowaniu postawy, skupienia i kontroli tułowia wymaganych do utrzymania pozycji siedzącej na standardowym stołku T.


T stool to praktyczne, ekonomiczne i przenośne rozwiązanie, które łączy w sobie zarówno sensoryczne, jak i wzmacniające elementy piłki terapeutycznej oraz standardowego stołka T.
Można wykorzystać do zwiększenia siły rdzenia, utrzymania skupienia i zmniejszenia dolegliwości stawów, jednocześnie promując ogólne samopoczucie użytkownika. Jest zalecany dla dzieci w wieku przedszkolnym w okresie geriatrycznym pod odpowiednim nadzorem dla zachowania równowagi. Dorośli i dzieci z ADHD, autyzmem lub zaburzeniami przetwarzania sensorycznego, a także ci, którzy wykazują niski ton lub brak skupienia, mogą skorzystać ze stymulacji sensorycznej zapewnianej przez nasze rozwiązanie. Wszystkie modele są wykonane z litego drewna.

Pobujaj się na T stołku

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now ButtonZadzwoń